Daily Love Story - Enxhi kunder Enxhell! Kejda kunder binjakeve! Nis konkurrenca mes vajzave!

2 Просмотры
Издатель
“Daily Love Story”, një program me autorësinë e Ilda Lumanit do të nisë sot me një transmetim 30 minutësh në kanalin e Youtube të TV Klan, ku do të tregohet gjithçka që nuk shfaqet në spektakël.

Nata e katërt e spektaklit “Love Story” në TV Klan u shoqërua me debate të forta, teksa Saimiri zhvilloi dy takime të gjata, me Suelën dhe Enxhëllin.

Në një intervistë për programin “Daily Love Story”, Suela ka folur për ndjesitë e takimit të saj me 33-vjeçarin, teksa shprehet se u ndje e veçantë.

Albana u shpreh se takimi me Saimirin duhet të kishe pasur më shumë afrimitet, pasi ishte pak i distancuar.

Ndërkohë, Silvana ka komentuar edhe miqësinë mes Suelës dhe Enxhëllit, të cilat patën takime të gjata me 33-vjeçarin.

Debatet e javës së shkuar ende nuk janë sqaruar aq sa duhet, pasi vajzat kanë pasur sërish përplasje jashtë kamerave.

Enxhi ka thënë se nuk e priste eliminimin por gjithsesi ky ishte vendimi i Saimirit.

Ndërkohë, ajo është pyetur edhe për afrimitetin e Saimirit me Suelën, teksa ka theksuar se ai e bën edhe pak për lojë këtë gjë.

Më tej, Enxhi ka thënë se Saimiri e pa që nuk e plotësonte dot dhe se ajo meriton shumë më shumë se ai.

#LoveStory formati më i ri reality dating show në #TvKlan

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/
Категория
Для всей семьи
Комментариев нет.