EDHE VALONI M'FTOI NË IT'S MY LOVE + LULZIMI MA KTHEU PËRGJIGJËN

2 Просмотры
Издатель
- Reagimi i fundit: https://youtu.be/NMPXBRM1oVQ
- Kika m'ftoi ne It's My Love: https://youtu.be/zO4ZAoHNsu0

LIKE & SUBSCRIBE per me shume video!
Dhe nese doni te me mbeshtesni ne Item Shop te Fortnite, perdoreni kodin: "agonmagic" [AD]

- Per t'u bere pjese e kanalit tim si pLLuss, bashkangjituni ne kete link: https://www.youtube.com/channel/UCHP2PlFpGfJV6Wu_gsCJ1oQ/join

- Discordi im: https://discord.gg/XHWKDUd
- Twitchi im: https://www.twitch.tv/agonmagic
- PayPali im: paypal.me/agonmagic

- Nese doni t'me shtoni si shok ne disa rrjete sociale, ja linkat:
● Facebook: https://www.facebook.com/agonmagic
● Instagram: agonmagic
● Snapchat: agonmagic
________________________________________________
Montazhi: Agon Gashi
E xhiruar me: Logitech C922
Ekrani i xhiruar me: OBS Studio
E edituar me: Adobe Premiere CC

FALEMINDERIT PER SHIKIM!

- Music By:
Dyalla - People Say - https://youtu.be/Z52tF1oAwZ8
Soundcloud - https://soundcloud.com/dyallas
Facebook - https://www.facebook.com/dyallas
Twitter - https://twitter.com/_dyalla

#AgonGashi #ItsMyLove #PergjigjaELulit
Категория
Для всей семьи
Комментариев нет.