Fantazi te shfrenuar, vajzat flasin per takimin me Saimirin - Love Story Web TVKLAN.AL

3 Просмотры
Издатель
#WebLoveStory është një format i ri ndryshe dhe i veçantë me prapaskenat e reality dating show #LoveStory që transmetohet çdo të hënë ora 20:15 në #TvKlan.
Ndërsa prapaskenat, momentet pikante, qesharake, por edhe detaje ekskluzive nga intervistat me protagonistët do t'i zbulojmë premierë në kanalin RTV KLAN YouTube.

Gazetar: Anxhela Rumani & Redis Kondakçiu
Post production: Redis Kondakçiu
Drejtor Web: Spartak Koka

Gjithçka rreth këtij spektakli e zbuloni edhe në faqen web https://lovestory.tvklan.al
Aty mund të na dërgoni pyetjet tuaja për vajzat dhe Saimirin.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/
Категория
Для всей семьи
Комментариев нет.