“Nuk kishte pse te largohej”, Saimiri flet per rikthimin e Enxhellit

1 Просмотры
Издатель
#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan

Edhe pse u tërhoq nga spektakli një javë më parë, Enxhëll u bë sërish pjesë e skenës së Love Story, teksa u shfaq në një videomesazh ku i kërkonte Saimirit të kthehej.

Ndërkohë, në një intervistë për programin “Daily Love Story”, me autore Ilda Lumanin, Saimiri ka folur për edhe për eliminimin e Suelës.
Madje dyshja kanë shkëmbyer disa fjalë në prapaskenë.

“I thashë që sido që të jetë kemi pasur një kohë shumë të bukur dhe nuk dua që ta marri personale vendimin.
Jo se ishte më pak e preferuara ime, ajo është shumë lozonjare, mund të bësh gjithë ditën gallatë me të dhe të kalosh bukur, por mendoj që nuk është ajo femra që unë mund të kaloj një jetë”, theksoi 33-vjeçari.
Si e komenton mesazhin e Enxhëllit?
Siç e thashë edhe në skenë, për mua është shumë e vështirë sepse unë edhe ikjen e saj nuk e kuptova. Nuk kishte pse të largohej.
Tani ky mesazhi që do të kthehet është si një karosel ndjenjash që s’di as vetë çfarë të mendoj.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/
Категория
Для всей семьи
Комментариев нет.