Përfundon ëndrra e dashurisë për dy vajza të tjera

1 Просмотры
Издатель
Shuhet ëndrra e dashurisë për dy vajza të tjera në “Love Story”.

Drita dhe Kejda nuk morën një trëndafil mbrëmjen e sotme nga Saimiri duke u larguar nga gara.

Puntata e kësaj të hëne u shoqërua plot me emocione pasi u futën tre vajza të reja si dhe u larguan tre të tjera gjithsej.

Albana, njëra prej binjakeve, u largua vetë nga emisioni pasi siç kishte deklaruar nëse do të shihte që motra e saj do të kishte më shumë afrimitet me Saimirin do të ikte.

Po ashtu në sondazhin e “Love Story”, se cilat nga tre vajzat duhet që të dalin në takim javën e ardhshme me Saimirin, publiku ka votuar emrat e Arjanës, Vivienit dhe Dritës./tvklan.al

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/
Категория
Для всей семьи
Комментариев нет.